1. Materijal na temu "Porodične posledice alkoholizma"?

    Pitanje broj: #624

    Radim seminarski iz socijalne patologije i to temu "Porodične posledice alkoholizma". Možete li da mi pošaljete nešto o tome ili preporučite neke internet adrese gde mogu naći više o toj temi.

    Odgovoreno: 22. 04. 2007.
    • Poštovana

      Materijal na internetu lako možete pronaći unošenjem ključnih reči u pretraživač. Možda je ipak najbolje da nadjete bilo koji udžbenik iz psihijatrije, u skoro svakom ima puno podataka o tome. Knjige o alkoholizmu se mogu naći i u bibliotekama.