Postovana koleginice, procitao sam Vas clanak Faktori spoljasnje sredine i u njemu prepoznao mnoge slicnosti sa problemima svoga sina (26).Jako mi se svidelo ono sto sam procitao i to me je inspirisalo da Vam se obratim za savet da mi preporucite nekog svog kolegu iz Beograda koji ovu vrstu problema tretira u skladu sa vasom metodom.
    Unapred zahvalan zabrinuti roditelj  Dr M.Jovanovic

    Odgovoreno: 24. 07. 2007.

    • Kolege psihijatri i psiholozi koji imaju edukaciju iz kognitivno bihejvioralne terapije se nalaze u skoro svim psihijatrijskim ustanovama u Beogradu (Institut za psihijatriju, Institut za mentalno zdravlje, Institut za bolesti zavisnosti). Mozete zatraziti pomoc u bilo kojoj od navedenih institucija.