postovana doktorko,,ja vec godinu dana se mucim sa strahom,,naime prethodnih godina imala sam dosta porodicnih problema,ali najveci od svih stresova bio je smrtni slucaj u porodici,ja sam tada prvi put videla mrtvaca,,i od tada se kod mene pojavili simptomi lupanje srca,strah,inace obicno se to desava uvece i kad sam sama ,,imala sam i alergije na svaka tri meseca,,od skoro imam i vrtoglavice i bolove u usima,,molim vas da mi kazete sta je u pitanju kod mene,,i kako mogu sebi pomoci

    Odgovoreno: 03. 01. 2008.
    • Veoma je tesko reci na osnovu tako malog broja podataka reci sta se tacno desava sa Vama. Od psihijatrijskih oboljenja, opis Vasih tegoba je najpriblizniji panicnom poremecaju, ali Vam to ne mogu tvrditi bez dodatnih podataka. Ako je panicni poremecaj, lako se resava lekovima ili psihoterapijom. Savetujem Vam da se javite psihijatru, ali i otorinolaringologu, obzirom na podatak da imate vrtoglavice i bol u predelu uha.