Postovana, vec vise od mesec dana nisam izasla iz kuce. Jako se olose osecam i pomisljam na najgore stvari. Samohrana sam majka i znam da moram da se pokrenem ali nemam snage ni suza... osecam samo sabijeni krik. Uz sve ove probleme ili tacnije reci, stanje, ja ni na posao nisam isla. Da li je ikako moguce da dobijem retroaktivno doznake i koje lekove da popijem kako bih smogla snage da odem do lekara... unapred zahvalna

    Odgovoreno: 13. 12. 2007.
    • Ako se toliko lose osecate, morate se odmah javiti lekaru. Ako niste u stanju da sami odete, pozovite hitnu pomoc. Ni jedan lek Vam ne mogu preporuciti, zato sto za uvodjenje leka mora da postoji predhodna adekvatna procena, koja na osnovu podataka koje ste mi poslali i jos vaznije, bez neposrednog kontakta i pregleda - nije moguca. Psihijatrijska procena je najvecim delom zasnovana na razgovoru i na opservaciji klijenta, sto svakako putem maila nije moguce! Takodje, vazno je i Vase somatsko stanje, jer se pojedini lekovi ne daju ako postoje odredjeni telesni poremecaji.