udala sam se i nesmem da spavam sa svojim muzem u detinjstvu sam imala dosta trauma bila sam kod ginekologa i rekao je da je sve uredu sa mojim zdravljem ali da je problem u glavi jer me je strah kako da se oslobodim tog straha i sta da radim u vezi toga? Unapred hvala

    Odgovoreno: 13. 10. 2007.
    •

       Jedino sto mogu da Vam kazem je da se obratite psihijatru i da se odredi vrsta terapije koja je najpogodnija za Vas problem. Najverovatnije da ce Vam biti predlozena neka od psihoterapijskih metoda, ali nije iskljucena ni medikamentozna terapija. I jos nesto, javite se sto pre, jer sto se duze ceka, problem postaje tezi za tretman i otporniji na brojne intervencije. Uz to, mogao bi i negativno da utice na Vas brak sto bi imalo dalji negativan uticaj na Vase psihicko stanje.