Anksioznost i relaksacija Postovana, Gdje mogu naci vise o ovoj temi na internetu, ili ako Vi imate neke materijale koje bi mi mogli poslati na mail, bila bih Vam zahvalna. Pozdrav!

    Odgovoreno: 17. 09. 2007.
    •  Na nasem sajtu imate ceo clanak o Progresivnoj misicnoj relaksaciji, gde se koristi i kako se izvodi. Takodje mozete naci clanke i o anksioznosti i anksioznim poremecajima. Ako ste vec to procitali i zalite nesto vise da saznate, imate ogroman broj tekstova na internetu - na internet pretrazivacima (www.yahoo.com ; www.google.com) ukucajte kljucne reci i izbacice Vam na hiljde clanaka iz ovih oblasti.