Cenjni doktore,
    hvala puno na brzom odgovoru, ali bih vas zamolila za savet šta da radim sada, kako da pomognem svom detetu, pošto sam već dala 18 tabletica (4x1)?
    Zabrinuta mama

    Odgovoreno: 11. 06. 2009.
    • Poštovana,
      kako je lek homeopatski te nema kliničkih ispitivanja i nije zvanični preparat, s obzirom na sastav a sa aspekte zvanične medicine naš lekar saradnik prof. Pešić vam je sugerirao da lek ne koristite. Preporuka je da se obratite vašem pedijatru, koji će na osnovu potencijalnih simptoma i urađene laboratorije savetovati da li ima potreba za lečenjem.
      Srdačno