Molim Vas da mi kazete nesto vise o Biobalansu, da li bi smjela to koristiti

    Odgovoreno: 08. 05. 2008.
    • Postovana,
      Postoji mali problem. Ja sam farmakolog i bavim se upotrebom lekova. Pravilnom upotrebom lekova registrovanih ya lecenje najraylicitijih poremecaja i bolesti. Odnosno, yvanicnom medicinom. Polje mog interesovanja nisu parafarmaceutski proizvodi kojima pripada i  Biobalans. Koliko ynam radi se o mesavini raylicitih biljnih vlakana namenjinih regulaciji rada digestivnog trakta, sto u krajnjoj liniji pomaze mrsavljenju. Ukoliko je ovo sredstvo registrovano na nasem trzistu, a jeste, kao parafarmaceutski ili eventualno dijetetski proizvod, proslo je makar minimalni stepen kontrole. Mislim da onda nema razloga da se bojite njegove primene.
      Pesic Srdjan