Moja majka ( 27 je godište ) još može da radi i dosta je živahna, a pije dosta lekova( ne na svoju ruku naravno, dobila je od svog lekara ): -za pritisak -za šećer -za kamen i pesak u bubrezima -pankreas -za štitnu žlezdu koja je dosta uvećana E sada pitanje: -Došao sam do nekog leka za jačanje imuniteta MEGAMINA i pitam vas dali bi ona pored svih ovih lekova smela da uzima i ovaj( pošto se bojimo da joj ne neutrališe ove koje već mora da pije pre i posle jela ) i pored svih ovih kada sme da uzima MEGAMIN I NA KOLIKO PRE ILI POSLE SVIH OVIH LEKOVA?

    Odgovoreno: 06. 05. 2008.
    • Radi se o parafarmaceotkom svojstvu koje nije registrovano kod nas kao zvanican lek, tako da to prevazilazi polkje mog interesovanja. ALi po onome sto znam o Megamninu kao antioksidaqnsu ne bi trebalo da dodje do bilo kakvih nezeljenih interakcija sa drugim lekovima koje vasa rodjaka koristi.
      Prof. dr Srdjan Pesic