Dragi doktore alergican sam na kucnu prasinu,polen trava,polen korova,histamin,grinje.Sredinom aprila javljaju se tegobe u vidu crvenih fleka na kozi po citavom tijelu.Od terapije sam koristio Pronizon i Zirtek,sto nije dalo ocekivane rezultate.Sledeca terapija je bila Lentostamin i Aerius,sto mi takodje nije pomoglo.Sledece sto sam pokusao bilo je inekcija DIPROFOZA,poslije koje je osip odmah nestao i osjecao sam se mnogo bolje.Posto sam cuo da je DIPROFOZ opasan interesuje me koliko cesto mogu koristiti te inekcije.Napominjem da sam primio inekciju DIPROFOZA prije 10 dana.Pa me interesuje kad mogu sledecu.Imam 44 godine.Unapred hvala.

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • Postovani,
      Morate pre svega naci tacne uzroke vasih alergija. Injekcija Diprofoza ce vam pomoci i to je sasvim ocekivano. Dugotrajnai česta upotreba ovog leka medjutim nije preporučljiva. Kao i drugi kortikosteroidi i ovaj lek moze da izazove mnogobrojne nezeljene efekte. zato se posavetujte sa vasim lekarom koliko cesto da koristite ovaj lek.
      postovanje, srdjan pesic