Čula sam sve najbolje o tzv. Mesečevoj dijeti. Kada se započinje sa ovom dijetom?

    Odgovoreno: 02. 11. 2008.
    • Poštovana,
      Sa dijetom se započinje onoga trenutka kada počinje mlad Mesec (Mesec prelazi u novu fazu) - postoje razne tabele gde možete pratiti faze Meseca. Dozvoljeno je samo konzumiranje tečnosti i to najbolje obične vode ili blagog biljnog čaja (naravno bez šećera). Ukoliko Vam je teško da pijete samo vodu i čaj - možete dodati i svež sok od voća ili/i povrća - naravno bez šećera i aditiva... Alkohol i mleko su striktno zabranjeni kao i sva čvrsta hrana. Količina tečnosti koju treba uneti varira od osobe do osobe i kreće se između 3 i 4 litra.