Ohoj, pozdrav, pa eto mene interesuje neki preparat za mrsavljenje (ne neki ekstreman ali da bude delotvoran i zdrav) . Imam 25 godina, ugujio sam se za prethodnih 6 meseci oko15 kila zato sto sam lapao (jeo) mnogo iz nekih razloga koje ne bih sad obasnjavo i nisu bitni sad za ovo pitanje ili potencijalni odgovor. U svako slucaju, eto uradio sam kontrolu krvi i imam malo masnoce u njoj nista strasno trigliceridi su povecani ako se ne varam ali ni to nije bas nesto mnogo bitno. Al eto kao sto sam napisao hteo bih da smrsam jer eto leto dolazi pa vas molim za neki preparat koji bi mi dao zeljene rezultate i motivaciju za dalje radnje (trcanje, voznja bicikle, dijeta (izbegavanje hleba, masnog i secera) ) ka mrsavljnju. Veliki pozdrav i bicu uporan da povratim staru kilazu.

    Odgovoreno: 27. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Trenutno meni poznato na tržištu i provereno jedino xenical. Uz to obavezno volim da dodam kako ni on nije svemoćan. Ako jedete dosta hleba ili drugu skrobnu ili slatku hranu, po 1-2 litra slatkih napiraka, xenical vam neće pomoći: ) ) )