Postovani, da li kod vas moze da se uradi test na netoleranciju hrane i koliko bi kostalo? Tanja damjanovski

    Odgovoreno: 02. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Mi koji ovde najčešće odgovaramo radimo u ustanovama u kojima se taj test ne radi. Pitajte svog lekara koji možda ima predstavu gde bi ste to u vašem kraju uradili, a neko moje iskustvo je da to najčešće rade privatne laboratorije, pa pokušajte da dođete do nekih telefona ili internet adresa privatnih laboratorija.