Pre 2 dana sam dobila tibetansku gljivu od rodjake i interesuje me dali sme da se drzi u frizderu jer je ona tako cuv a a zivi u podgorici gde je toplo i cula sam da je cak zamrzavaju kada idu na par dana od kuce a nemaju ko bi se briuo o njoj. Molim vas odgovorite mi jer me interesuje posto sam i ja odsutna cesto od kuce hvala!

    Odgovoreno: 08. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Iz nekih zvanicnih medicinskih izvora nije mi poznato lekovito dejstvo gljive, ni postupak sa njom. Vidim da na strani:
      http: //www. Stetoskop. Info/tibetanska-gljiva-4168-c47-content. Htm
      - postoji clanak o tome, koji je nepotpisan, nema izvora pa to smatram minusom za administratora stetoskopa.
      izgleda da je to jedna od onih prica u kojima jedno sredstvo leci bolesti svih sistema. Dakle. . .