1. Sok od biljke noni

    Pitanje broj: #149186

    Poštovani,

    Šta mislite o soku od biljke noni? Ja u to slabo verujem, nije provereno. Kupuje se preko neke žene iz Pančeva, koja ga donosi iz Nemačke. Ne znam da li ga ima u apotekama. Molim Vas pomozite. Ne bih da se neko otruje nekim "eliksirom".
    Hvala

    Odgovoreno: 08. 03. 2017.
    • Poštovani,

      Sok od biljke noni se dugo koristi u tradicionalnoj medicini, jer je plod nonija bogat enzimima, aminokiselinama, vitaminima i mineralima i dokazano pomaže kod brojnih stanja kao što su alergije i druga respiratorna oboljenja, povišen krvni pritisak, dijabetes, generalno povećava imunitet i poboljšava opšte stanje organizma. Postoje i naučna istraživanja koja potvrđuju lekovito dejstvo biljke noni. Može se kupiti u apoteci, to je i najsigurnije, jer je samo to ispitan preparat.