Molim Vas da malo prokomentarišete i date svoje mišljenje o sve učestalijim savetima , pa čak i odvaših kolega o ishrani po krvnim grupama. Koliko je to naučno s medicinske strane ispitano i opravdano.

    Odgovoreno: 11. 05. 2008.
    • Ishrana po krvnim grupama je samo jedan pravac u dijetetici kao npr. makrobiotika, Kod naseg stanovnistva nisu radjena meni poznata istrazivanja, tako da buduci da zagovaramo samo medicinu zasnovanu na dokazima ne mozemo dati sigurne zakljucke. Sigurno je da svetski rezultati ukazuju da je krvna grupa vazna determinanta zdravlja, ali nije i jedina