1. Podizanje grudi i uklanjanje strija bez operacije

    Pitanje broj: #6364

    Zanima me da li postoji način podizanja grudi i uklanjanja strija bez hiruškog zahvata

    Odgovoreno: 08. 06. 2008.

    • Uklanjanje strija sa dojki i podizanje grudi ne mogu se uraditi bez hirurškog zahvata.

      Operativni zahvat moze biti uradjen tako da se uklone strije i podignu dojke ili da se ako je potrebno pored te operacije uradi i implantacija silikonskih proteza. U zavisnosti od izraženosti spuštenosti dojki primenjuju se različiti operativni zahvati i veličina reza na koži kao i ožiljka naravno zavisi od primenjene operativne tehnike.

Komentari na pitanje: #6364

    • Sanja arsic 14. 04. 2010.

      Imam strije po bokovima, ne puno, ali ih ima da li one mogu da se uklone hiruskim putem?