Postovani, Moja cerka ima 4 godine. Pre godinu dana primetila sam kod moje devojcice kapljicu krvi na potkusulji.Kada sam pogledala videla sam da je rascesala bradavicu na desnoj dojci. Na tom mestu se pojavila krastica. Kada je krastica otpala videla sam da se iznad njene bradavice pojavila kao neka izrazlina boje koze. Vodila sam je kod dermatologa i rekli su mi da je to kao neko divlje meso koje moze da se spali a I ne mora. Od tada proslo je godinu dana, nema nikakvog svraba, crvenila ili otoka, niti povecanja velicine. Ja se bojim da je vodim da joj to spale (mada znam da to ne boli nista) jer to jos uvek miruje. Interesuje me da li bi mogla da mazem neku kremu da to prodje i sta bi to moglo biti. Unpred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 28. 08. 2008.
    • Postovana, promena koju ste opisali najverovatnije je piogenigranulom i trebalo bi uraditi uklanjanje te promene. Mozete se javiti i specijalisti plasticne hirurgije. Ne postoji mast koja to moze da ukloni.