s obzirom na expanziju plasticne i rekonstruktivne hirurgije interesuje me koliko je i da li je rizican zahvat popunjavanja usana kako se to radi da li je potrebna anestezija lokalna ili totalna i da li postoji rizik po zdravlje u kasnijim godinama.Imam 29 godina nemam zdravstvenih problema osim tahikardije. Unapred zahvalna Selma

    Odgovoreno: 28. 08. 2008.
    • Draga Selma, Popunjavanje usana se radi u lokalnoj anesteziji i ne postoji nikakav rizik po zdravlje. preparat se ubrizgava u usnu i time se postize povecanje. Zahvat uopste nije rizican i tahikardija nije prepreka da se podvrgnete ovoj intervenciji.