Postovani Doktore ja imam problem sa moje usi pa zanima me jeli moguce da smenjem usi ne da ih zategnem i molim vas recite mi koliko otprilike kosta i kako mogu da stupim u kontakt sa vama i koliko vremena je potrebno da se oporavim. Unapred hvala Iliya

    Odgovoreno: 28. 08. 2008.
    • Operacija se radi u lokalnoj anesteziji, a za oporavak je potrebno oko dve nedelje. Mozete me naci na klinici za plasticnu hirurgiju klinickog centra Nis, a cena operacije je 400 evra.