postovani profesore zanima me da li se u nisu radi liposukcija i zatezanje kapaka i po kojoj ceni s postovanjem

    Odgovoreno: 10. 08. 2008.
    • Postovana Milena, Liposukcija se radi u privatnoj klinici, za koju ne mogu da vam kazem cenu jer to zavisi od obima intervencije. Zatezanje koze kapaka radi se i na klinici i u privatnim ordinacijama, a cena operacije zatezanja samo donjih kapaka je 400 evra, a gornjih i donjih 800 evra. S postovanjem.