Imala sam plasticnu operaciju nosa,proslo je 3 nedelje,pa me zanima poshto se profesionalno bavim kosharkom,za koliko mogu poceti,naravno uz pomoc maske,koju necu skidati duze vreme!xvala unapred pozdrav..oporavak je odlican,modrice nemam,naravno josh uvek sam otecena,pa me zanima da li ako dodje do povrede,da li moze da se pomeri nos ili...?

    Odgovoreno: 10. 08. 2008.
    • Treninge mozete da imate nakon mesec dana, a masku morate da nosite 4 meseca. Cak i povrede nosa nece biti nikakvih problema