postovani doktore molila bih vas da mi odgovorite...imam grcki nos,mislim da je malo siri i veci,neodgovara mojoj fizipnomiji lica pa bih ga operisala..jako sam uplasena ne sto se bola tice vec konacnog ishoda cula sam da je moguce da se pojavi grbica posle operacije,ja ne zelim da se operisem da bi mi bilo gore...dali je to moguce..i dali postoji nesto sto pacijent uzima neposredno pre same operacije ili posle nje radi sprecavanja bilo kakve negativne pojave u ovom slucaju oziljka

    Odgovoreno: 02. 08. 2008.
    • Operacija kojoj zelite da se podvrgnete radi se u opstoj anesteziji. Kvrzica koju spominjete ne mora da se javi posle operacije, i to zavisi od hiruske tehnike, ali i od sklonosti vaseg organizma da reaguje jakim oziljkom, sto niko unapred ne moze da zna. Pre operacije se ne piju nikakvi lekovi, a posle operacije se piju antibiotici.