postovani doktore sada sam studentkinja medicine, peta godina,htela sam vase misljenje za korekciju oziljaka koje su nastale od operacije(luxacija congenitalis coxae bilateralis)tada sam imala 15 meseci,operisana sam u skopje!zanima me koliko kosta intervencija i dali je uspesna

    Odgovoreno: 02. 08. 2008.
    • Operacija moze da se uradi u opstoj anesteziji u zavisnosti od velicine oziljka bice izabrana tehnika operacije, nekada se za velike oziljke koristi tkivni ekspander. Oziljci ce sigurno biti manje vidljivi.