postovani doktore,imam oziljke u obe noge koji su mi ostali posle operacije koju sam imala kad sm bila 16meseci i jesu duzne oko 10cm,i intereuje me mnogo da znam koliko kosta ta operacija

    Odgovoreno: 30. 07. 2008.
    • posto se radi o korekciji oziljaka nastalih nakon opracije urodjene anomalije operaciju mozete uraditi na uput od lekara tj ako niste iz nisa uz overu od komisije u socijalnom zavosu iz grada gde zivite. U tom slucaju ne placate nista.