Imam velik nos i hteo bih da ga operisem pa me zanima kolko se krece cena ovog zahvata u drzavnoj bolnici u Novom Sadu?

    Odgovoreno: 30. 07. 2008.
    • za cenu operacije u novom sadu ne mogu da vam kazem precizno, ali je ta operacija u Nisu 1000 eura ako se radi samo korekcija mekih tkiva a 1500 eura ako se radi i operacija nosnih kostiju.(cene su u dinarskoj protivvrednosti. Za operaciju u Novom Sadu morate pozvati njih telefonom i pitati.