POSTOVANI DOKTORE, VELIKA MI JE ZELJA DA OPERISEM KURJE OCI, GDJE TO MOGU DA URADIM I KOJA JE CENA TOG OPERATIVNOG ZAHVATA (otprilike).UNAPRED ZAHVALJUEM ZA ODGOVOR

    Odgovoreno: 27. 07. 2008.
    • kurje oci se ne operisu sve dok se ne iskoriste sve ostale metode lecenja Razlog za takav stav je da posle operacije mogu d se pojave jos vece kurje oci koje jos vise bole. Ali nemojte se plasiti. Vama je potrebno pravilno lecenje od strane dermatologa (ne od kozmeticara) Lecenje moze da obuhvati tecni azot, radio talase, razlicite keratolotike. kiretazu povrsnih slojeva i naravno sta je najvaznije je promenitit obucu koja ih stvara. Druga vazna promena je ako postoji pad svoda stopala nositi uloske u obuci. Operacija dolazi u obzir tek na kaju.