Doktore imam 39 godina. Prije 5 godina imala sam saobracajnu nezgodu, tokom nezgode izgubila sam jedan bubreg. Zainteresovana sam da napravim plasticnu hirurgiju u ledja na levoj strani ,gde mi je sashijeno mesto (7+7cm) u ledja radjeno hitno, zelela bih da intervenishem radi estetike u ovaj deo ledja. Posle operacile da li ce se uociti mesto sashijeno.Ako mozete mi reci otprilike cenu koliko Evra ce mi kostati operacija. Molim vas doktore napisite mi E-mail da bih vam poslao slike ledja. 26.07.2008. Pristina h 22.10. S' Postovanjem

    Odgovoreno: 27. 07. 2008.
    • opracija korekcije oziljka na ledjima moze se uraditi u opstoj anesteziji. druga stvar o kojoj pisete je moguca pojava kile na rezu posle operacije bibrega. Slike vaseg oziljka nece mi mnogo pomoci jer je potrebno pregledati misice i videti da li postoji kila. Uradite ultrazvuk da utvrde da li su misici ispod oziljka razdvojeni, jer ako jesu u operaciji treba i to operisati. cena operacije zavisi od vrste operacije Posle operacije ce oziljak sigurno biti manji od tog koji imate,