koliko kosta korekcija jedne strane lica,implantom?Lice je osteceno opekotinom.

    Odgovoreno: 24. 07. 2008.
    • na vase pitanje ne mogu secidirrano da odgovorim. Potreban je pregled da bi se imao uvid u stepen ostecenja koze i intenzitet oziljaka korekcija oziljaka koji su jako izrazeni ide na teret socijalnog tako da bi se mogli oprisati u drzavnoj ustanovi. Operacije kojima bi mogao da se resi vas problem mogu biti dermabrazije a mozda i primena tkivnih ekspandera. O detaljima bi mogli d arazgovarate sa specijalistom plasticne hirurgije.