Postovani, hvala na odgovoru, samo bih zamolila da mi odogovrite koliko dana moram odsustvovati sa posla uko uradim abdominoplastiku, da li mogu posle dve nedelje nazad na posao koji je sedeci. Ujedno mi recite mogu li se vama obratiti za pregled i konsultacije. Hvala.

    Odgovoreno: 20. 07. 2008.
    • da posle dve nedelje mozete da se vratite na posao, a pregled mozete obaviti i kod mene. Radim na klinici za plasticnu i rekonstruktivnu hirurgiju Klinickog centra u NIsu.