Postovani doktore,zamolila bih vas da mi kazete koliko kosta operacija redukovanja velicine usne skoljke i da li ima stetne posledice? Hvala unapred

    Odgovoreno: 20. 07. 2008.
    • korekcija velicine usne skoljke kosta oko 400 eura u dinarskoj protivvrednosti i operacija nije komplikovana. Nemoguce je dati garancije od 100 procenata, ali je veoma retko da se pojavi mali krvni podliv u predelu uha ili blagi otok na mestu operacije. oporavak od operacije traje oko 2 nedelje