moj sestogodisnji sin je imao upredjelu stomaka mali biljeg tamnije boje koji je bio malo ispupcen i u igri se ocesao sta da se sada radi dali je to opasno dali ostatak treba ukloniti i kod kojeg doktora poci jako sam zabrinuta hvala i pozdrav

    Odgovoreno: 20. 07. 2008.
    • kod povrede pigmentovane bradavice na kozi ili mladeza ne treba raditi nista dok se crvenilo i otok ne saniraju. ppotrebno je primenjivati antiviotsku mast i pokriti mesto bradavice hanzaplastom. posle 10 dana od smirivanja crvenila potrebno se javiti plasticnom hirurgu ili decijem hirurgu da uklone preostali deo bradavice.