Postovani doktore, moj problem se svodi na nesrazmernost mog tela."Gornji deo tela je mrsav grudi su male a zadnjica i"jastucici" prave veliku nesrazmeru tako da mi je veoma tesko skinuti se u npr.bikini, a jos teze naci adekvatnu garderobu.Ovaj problem imam oduvek.Nisam nimalo gojazna osoba visoka sam 170cm a teska 60-62 kg.Moj problem je zaista estetske prirode.Koza mi je jako opustena i imam utisak da i nje imam u "visku".Imam 32 godine nisam radjala a sa ovim problemom suocena sam od 5.-og osnovne.Nijedan fitnes centar,teretana ili masaza nisu mi pomogli.Stoga me interesuje koliko bi me kostao zahvat liposukcije i verovatno zatezanja koza na zadnjici, "jastucicima" i kolenima .Hvala unapred!

    Odgovoreno: 20. 07. 2008.
    • postovana dragana, resenje vaseg problema jeste liposukcija koju mozete uraditi na nekoj od privatnih hirurskih klinika u nisu ili beogradu. Cenu vam ne mogu reci jer ona zavisi od velicine tretirane povrsine