Postovani doktore imam 18 god i imam jedno pitanje za vas ali znam da ce biti mnogo cudno svi zele da povecaju usne a kod mene je obrnuto ja imam malo punije usne a zeleo bi veoma tanke pa da vas pitam da li postoji takva operacija ? hvala i pozdrav

    Odgovoreno: 20. 07. 2008.
    • operacije smanjenja usana moze se uraditi. Da bi se procenilo koja vrsta operacije treba da se uradi potrebno je da se javite na pregled specijalisti plasticne hirurgije i da o mogucnostima operacije razgovarate za njom/njom