postovani doktore,imam 22 godine i zelela bih povecati grudi.zanima me koliki je rizik i gde bi bilo najbolje obaviti operaciju,da li kod privatnog lekara ili pak u drzavnoj instituciji i koja je okvirna cena istog?unapred zahvalna

    Odgovoreno: 20. 07. 2008.
    • Operaciju mozete uraditi u drzavnoj ali i u privatnoj klinici. Na raspolaganju imate Klinicki centar u Nisu, beogradu ili novom sadu, atakodje postoje brojne privatne klinike po beogradu i nisu, a stvar je vaseg izbora i poverenja u lekara sa kojim razgovarate o operaciji i postoperativnom le;enju kao i o komplikacijama za koju cete se ustanovu opredeliti. Operacija u nisu u Klinickom centru kosta 1600 eura u dinarskoj protivvrednosti. RIzici koji prate postoperativni tok su minimalni i prakticno teoretski. Na zvanicnom spisku ih ima dosta i svaki specijalsita kojem se javite na pregled je duzan da vas o svemu obavesti.