Doktore, zelim da uradim korekciju ushiju pa me zanima koliki je rizik (ako postoji) I koja je cena... ? unapred hvala...

    Odgovoreno: 20. 07. 2008.
    • jovana, cena operacije u klinickom centru u nisu je 450 eura u dinarskoj protivvrednosti a rizici od operacije su prakticno teoretski. Opisuje se pojava krvnog podliva i otoka na mestu operacije, infekcija rane i td. Ali moram vam reci da su komplikacije izuzetno retke.