sakam plasticna operacija na nos ve molam odgovoretemi na ovie prasanja: -dali ima bolovi? -kolku vreme treba da pomine za celosno da zakrepnes od operacijata? -koku pari cini taa operacija ve molam vo (evra) -koku vreme treba da prestojuvas vo bolnica? -mozni li se i kakvi posledici moze da ima? VI BAGODARAM

    Odgovoreno: 20. 07. 2008.
    • dijana izvini ali ja ne umem da ti odgovorim na pravilnom makedonskom, nadam se da ces razumeti Bolovi posle operacije nosa su blagi i mogu se konstrulisati tabletama za bolove. Bolovi traju dva do tri dana. Za potpuni oporavak od operacije potrebne su dve do tri nedelje ako je potrebno da se koriguju kosti nosa. Operacija kosta 1000 eura U bolnici se lezi dva dana. posle operacije moze da se javi krvarenje i blagi otok. koji se povuce za mesec dana. Retko na mestu lomljenja kosti nosa moze da se javi mala izbocina koja se vremenom povuce.