Poštovani doktore, imam 23 godine i problem vezan za veličinu mog polnog organa. Interesuje me da li su u Srbiji moguće hirurške intervencije i da li su one uspešne. Takođe bih vas molio da mi date smernice za rešavanje ovog problema, odnosno kojim putem i kome da se obratim. Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 18. 07. 2008.
    • vas problem je u domenu urologa. Od plasticnih hirurga koji se bave urologijom savet mozete potraziti od prof Save perovica. koji radi u Beogradu.