Postovani doktore ,imam 62 godine , zelim da poboljsam izgled moga lica . Sta mislite o BOTOX-u dali je stetan i koliko je efikasno, citala sam da mora da se redovno dopunjava . Sta mi preporucujete ,plasticnu operaciju ili Botox .Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 18. 07. 2008.
    • na vase pitanje je nemoguce dati korektan odgovor bez pregleda. Prednost botoks je da nema operacije, ali je problem u tome sto on ne moze da postigne efekte ako postoji visak koze na nekim delovima lica. operacija moze da ukloni visak koze. Tacno je da efekat botoksa nije trajan nego je potrebno tretman ponoviti nekoliko puta u razmaku od 4 do 6 meseci.