Postovai doktore, Imam 42 godine /170cm/75 kg/. Uvek sam bila sklona gojenju, ali relativno skladno gradjena. Nakon sto sam pre 5 godina ostavila cigarete, ugojila sam se 10 kg. Kilogrami se svuda vide, narocito na rukama i nogama, imam dosta sala,jer se nikad u zivotu nisam bavila nikakvim sportom. To mi ne smeta previse, ali mi izuzetno smetaju debele i veoma obimne nadlaktice /obim 35 cm/. Gde je najbolje odraditi liposukciju, koliko bi kostala i kakva su Vasa iskustva sa ovim delom tela? Hvala i pozdrav, pacijentkinja

    Odgovoreno: 06. 07. 2008.
    • Nekada je nemoguce samo liposukcijom postici zeljeni efekat..Ako pored velike kolicine masnog tkiva postoji i visak koze za vas je optimalna operacija uklanjanja i viska koze i masnih naslaga. opercije tog tipa mozete uraditi u nisu ili u beogradu sto zaisi od vase odluke i od poverenja kou lekara koji ce izvrsiti pregled i predloziti vam sta je najbolje za vas