Postovani Doktore , Zivim u Kanadi , imam 60 godina ,zelim da uradim zatezanje lica ,posto bih to uradila u Srbiji zanima me cena, gde mi preporucujete da to uradim. Koliko vremenski moram da ostanem pod kontrolom doktora ,posto planiram doci samo na 30 dana . Iskreno se zahvaljujem na odgovoru ,pozdrav Rada

    Odgovoreno: 06. 07. 2008.
    • operaciju zatezanja lica mozete da uradite u klinikama u beogradu ili u klinickom centru u nisu.operacija u beogradu kosta oko 400 evra a operacija u klinickom centru nis kosta 2500 eura.Sto se tice vremena potrebnog za oporavak, potrebno je dve do tri nedelje da se potpuno oporavite.