Imala sam operaciju nožnog palca pre petnaest godina, i od tada, nokat na palcu raste nepravilno, kao da ima vise slojeva nokta. Nemam bolova, samo mi smeta kada obujem pojedinu obucu. Zelela bih da znam na koji nacin ja mogu estetski otklonim ovaj problem. Da li moram hirurskim putem da saniram ovaj problem i gde to mogu da uradim?

    Odgovoreno: 28. 06. 2008.
    • vas problem moze da se resi jedino operativnim putem. operacija se moze uraditi u lokalnoj anesteziji a pre odluke o operaciji potreban je pregled hirurga. Na raspolaganju vam stoje klinicki centar u nisu, klinika za plasticnu hirurgiju, ali i privatne klinike i ordinacije zza plasticnu i rekonstruktivnu hirurgiju. Obacezno uradite pre dolaska na pregled Rengenski snimak stopala u 2 pravca