Poštovani,
    prije 2 mjeseca su mi otkrili koksaki virus koji je malo oštetio srce, a ranije sam razmisljala o ugradnji implanta u grudi. Da li se uopšte smijem usuditi na ugradnju s obzirom na pomenuto
    Hvala

    Odgovoreno: 08. 05. 2009.
    • Poštovana Ivana,
      dok je infekcija koksaki virusa u aktivnoj fazi ne biste se trebali operisati. Ako je to tzv stara infekcija, samo povecan igg, onda se možete operisati. Normalno potreban je pregled kardiologa kao i anesteziologa za definitivnu procjenu.