Poštovani,
    Ožiljci su mi na licu od udesa od stakla, 3 su mi keloidna i 2 kao linijice
    Hvala

    Odgovoreno: 07. 05. 2009.
    • Poštovana,
      keloidni ožiljci mogu da se uklone u lokalnoj anesteziji i cena po jednom ožiljku je oko 100 eura.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #28381

    • Postovani, imam oziljke na celu od avgusta 2009. Od case, i poceli su da mi puno smetaju. Mazao sam contarctubex, jomelop, ali se jos uvek vide. . . Zeleo sam da pitam da li mogu da posaljem oziljke da ih vi procenite i da mi kazete postoji li mogucnost trajnog i stoprocentnog uklanjanja oziljaka, makar i operacijom? Ako mozete odgovorite mi na mail. Pozdrav