Poštovani,
    čula sam da postoji operacija kojom se mogu smanjiti male stidne usne.
    Zanima me da li se ta operacija radi kod nas, da li je opasna, tj. koji su rizici, i da li se može uraditi na državnoj klinici?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 16. 03. 2009.
    • Poštovana Ranka,
      operacija je iz domena estetske hirurgije i ne radi se na klinici nego samo privatno.
      Operacija se radi u opštoj anesteziji i potreban je određen režim lečenja i tretmana posle operacije.

Komentari na pitanje: #24137

    • Doktore, i mene zanima smanjenje stidnih usana. Da li je moguce to raditi u beogradu i kod koga? Da li postoji neko ko je strucan u tome? Htela bih se obratiti nekom pouzdanom hirurgu. . . .