Moja majka je iznenada dobila bol u stopalu leve noge. Lekar je postavio dijagnozu kurjeg oka na domalom prstu između i njega i malog prsta i prepisao Palitrex i Diklorapid i previjanje. Međutim, njoj rana ne zarasta, čini mi se da je sve gore.
    Napominjem, nema šećer u krvi.

    Odgovoreno: 16. 03. 2009.
    • Poštovana Ljubice,
      Vaša majka mora da se javi na pregled specijalisti plastične hirurgije, da se proveri o čemu se tačno radi.
      U zavisnosti od stanja rane, biće određen dalji način lečenja.