Od sestre dete je dobilo ovu dijagnozu, pa me interesuje da li to može da se izleči. Dete je 2001. godište. Ovu dijagnozu su dobili iz Nemačke kada su vodili dete. Da li ima nade i da li to može da se otkloni? Dijagnoza ; Infiltrative Slow-Flow Malformation rechter Mundwinkel und periorale Wangenregion rechts, venose Malformation Unterlid recht, kapillare Malformation Wange rechts. Oni su iz Makedonije i ako može to da se otkloni, koja to bolnica radi?
    Unapred zahvalna.
    Jelena

    Odgovoreno: 16. 03. 2009.
    • Poštovana Jelena
      radi se o urođenoj anomaliji krvnih sudova niskog protoka. Potrebno je uraditi arteriografiju i embolizaciju krvnih sudova, a potom i operaciju. Ta operacija može da se verovatno uradi u kliničkom centru u Skoplju, na plastičnoj hirurgiji ili na maksilofacijalnoj hirurgiji