Poštovani,
    Imam 27 godina, i krajem maja prošle godine imala sam hitnu operaciju zbog unutrašnjeg krvarenja. Kao što možete da pretpostavite, posle intervencije, ostao mi je dugačak ožiljak, od nekih 15ak cm, koji se pruža preko celog stomaka i sada mi predstavlja veliki problem.
    Zanima me, da li mi, i koliko rekonstruktivna hirurgija može pomoći?
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 16. 03. 2009.
    • Poštovana Sandra,
      moguće je uraditi operativno uklanjanje ožiljka, ali se morate javiti nekom od specijalista plastične i rekonstruktivne hirurgije.