Dobar dan,
    imam 32 godine. Trenutno sam na dijeti Atkinson. Želim jedno 15 kg da oslabim, posle toga sam želela da ugradim silikone u grudi jer su mi već sada, posle dva porodjaja, grudni mišići oslabili i samo koža visi. Isto tako želim 3.bebu. Koliko bi trebalo da prođe od operacije do trudnoće da mogu da planiram i da li sa silikonima mogu bebu sutra da dojim ili to nije moguće?
    Hvala unapred za Vaš odgovor.
    Pozdrav, Gordana.

    Odgovoreno: 30. 01. 2009.
    • postovana, pitanje je da li kod vas posle mrsavljenja od 15 kg moze samo da se ugradnjom silikona resi problem visecih dojki. Nekada je potrebno pored ugradnje silikona uraditi i zatezanje koze . Bilo bi najbolje da se javite na pregled kada budete stabilizovali telesnu tezinu. Nakon operacije ugradnje silikona mozete da dojite ali morate da znate da moze posle dojenja da se promeni oblik dojki i da je potrebno ponovno zatezanje koze na dojkama.