Na leđima mi se pojavila mala oteklina kao kvržica. Rečeno mi je da je lipom i da dođem za mjesec dana da se odstrani. Da li postoji mogućnost da se ako je naraslo ne mora odstranjivati? Inače na mišiću mi je pa me malo pri hodu zateže..
    Hvala

    Odgovoreno: 29. 01. 2009.
    • postovana nina, indikaciju za operaciju masnog tkiva postavlja paccijent tj ako vam promjena smeta ili vas boli mora se operaisati kao i kada pravi estetski problem. Ako predlozenu operaciju ne prihvatite, onda se morate javljati na preglede najmanje jednom godisnje, ali uvjeren sam da ce te kad tad operisati masno tkivao. Kad je promjena manja , manji je i oziljak.